"Věnováno památce Miroslava Bičíka, Jiřího Steinbrocha, Lukáše Přibyla a dalších..."

Hrajte s námi Tipovací ligu a vyhrajte některou z cen

clanek-2013-02-22-tipovacka-logo-bw-220pxPřipravili jsme pro jarní část sezony soutěž, ve které můžete dokázat své znalosti první ligy a tipovat výsledky všech patnácti jarních kol. Nejlépe tipující fanoušky odměníme.

Tipy se odevzdávají na děrných štítcích nejpozději 24 hodin před začátkem prvního zápasu kola na sekretariátu v Ďolíčku. Tipy odevzdané na nenormovaných děrných štítcích (lze opět vyzvednout na sekretariátu) nebo chybně děrovaných štítcích nebudou započteny.

Výpočetní centrum ČKD Praha je připraveno po odehrání každého kola výsledky zpracovat a vyhodnotit z děrných štítků výsledky tipujících, podle předběžného zájmu se předpokládá započítání všech tipů během 48 hodin po odehrání poslední zápasu kola.

V rámci tipovačky probíhá soutěž mezi spřátelenými Brigádami socialistické práce výpočetních středisek ČKD Praha a IPS Praha. A to jak v samotné tipovací soutěži, tak především v optimalizaci algoritmů pro výpočet konečného pořadí. Je pravděpodobné, že se s přibývajícími odehranými koly podaří zpracování výsledků urychlit. Na soutěž mezi výpočetními středisky dohlíží Centrální výpočetní středisko při Československé akademii věd.

Veškeré snahy o podvody v tipovací soutěži (např. podezřele přesné tipy) budou prošetřeny a následně nekompromisně potrestány, republiku si špionáží rozvracet nenecháme.


Ve spolupráci s webem Tipovací ligy jsme dnes spustili tipovačku jarní části sezony 1982/83 nejvyšší fotbalové soutěže. V každém kole tipujete přesné výsledky všech zápasů I. ligy a podle toho, jak blízko budete skutečnému výsledku, budete bodově ohodnoceni. Více k bodování v pravidlech Tipovací ligy.

Abyste mohli začít tipovat, stačí navštívit přihlašovací stránku Tipovací ligy a pro přihlášení využijte některou z hromadně využívaných služeb, kterou využíváte i vy, např. Google, Seznam, Facebook, ... Jakmile budete přihlášeni, otevřete si stránky I. ligy 1982/83 a zadejte vaše tipy pro nadcházející kolo, případně i další kola. Vámi tipovaný výsledek můžete zadat nebo pozměnit až do úvodního výkopu utkání. Po odehraném kole budou vždy spočteny průběžné výsledky.

Systém Tipovací ligy vám umí na váš e-mail zasílat výsledky jednotlivých kol a upozorňovat vás na blížící se nové kolo. Na Tipovací lize můžete také své výsledky poměřovat se svými přáteli a sledovat, jak si vedou.

Po odehraném 30. kole vyhodnotíme celkové pořadí a prvních deset fanoušků odměníme. V případě, že by bylo více fanoušků se stejným počtem bodů na odměňovaných místech, budeme o pořadí losovat. Výherci se mohou těšit na plakát týmu, šálu, hrnek, klíčenku a další drobné ceny.

I. LIGA 1982/83 NA TIPOVACÍ LIZE >>

clanek-2013-02-23-tipovacka-ceny-color-580px

 

Komentáře

 
holas
+1 #8 holas 2016-08-20 19:34
Holas Michal nejvěrnější fanda Bohemky to jsem já
 
 
CZT
-1 #7 CZT 2013-12-12 18:48
Dobrý den, pošlete nám svou poštovní adresu na . Tipovačka se nesetkala s takovým ohlasem jak jsme mysleli, aktivně tipujících bylo všehovšudy 8 hráčů. Bohužel někteří absolutně nepochopili záměr a výsledky jednoduše opsali z dobového tisku a ještě se dožadují ceny :sad:
 
 
Bohouš
-1 #6 Bohouš 2013-12-12 18:35
Ano,sliby se mají plnit ! Ale já jsem na to,že se dočkám vyhodnocení a odměnění fanoušků už rezignoval.Tako véto ukončení / neukončení Tipovačky celou soutěž znehodnotilo.Z toho je mi smutno a nerozumím tomu... :( Odpovědní lidé by si měli sáhnout do svědomí.Ale to se zřejmě nestane,bohužel :(
 
 
Bobrrr
-1 #5 Bobrrr 2013-12-04 15:17
Tak máme po prázdninách, blíží se vánoce... Myslíte, že se Vám podaří Tipovačku vyhodnotit a prvních deset fanoušků odměnit alespoň do konce roku??? Díky :-|

P.S. Sliby se mají plnit...
 
 
Bohouš
-1 #4 Bohouš 2013-07-03 19:17
Ahoj,i já se chci přidat se svým uznáním projektu Cesta za titulem.Byl ( vlastně pořád je ) naprosto skvělý a unikátní.Velký dík celému týmu tohoto úžasného a fantastického webu.Odvedli jste famózní práci !
 
 
Bobrrr
+1 #3 Bobrrr 2013-07-01 09:25
Cituji CZT:
Cituji Bobrrr:
30. kolo bylo odehráno, kdypak prosím vyhodnotíte celkové pořadí a prvních deset fanoušků odměníte? Díky ;o)

Vrhneme se na to příští týden, dali jsme si menší pauzu po náročné sezoně ;-) Publikujeme rozhovor s Pavlem Chaloupkou a vyhlásíme i Tipovačku.

Rozumím, mistrovská sezóna byla náročná;o) Za odpověď díky, veliké uznání za projekt "Cesta za titulem"!!!
 
 
CZT
+1 #2 CZT 2013-06-28 16:52
Cituji Bobrrr:
30. kolo bylo odehráno, kdypak prosím vyhodnotíte celkové pořadí a prvních deset fanoušků odměníte? Díky ;o)

Vrhneme se na to příští týden, dali jsme si menší pauzu po náročné sezoně ;-) Publikujeme rozhovor s Pavlem Chaloupkou a vyhlásíme i Tipovačku.
 
 
Bobrrr
0 #1 Bobrrr 2013-06-26 10:32
30. kolo bylo odehráno, kdypak prosím vyhodnotíte celkové pořadí a prvních deset fanoušků odměníte? Díky ;o)
 

Comments are now closed for this entry