"Věnováno památce Miroslava Bičíka, Jiřího Steinbrocha, Lukáše Přibyla a dalších..."

Proti Zbrojovce už se Zelenským

clanek-pred-zapasem-bohemians-brno-1982-10-31-loga-bw-250pxReprezentačními povinnostmi rozdělený kádr je znovu pohromadě a chystá se na zítřejší desáté ligové kolo proti Zbrojovce Brno. V Ďolíčku by se měl představit i záložník Peter Zelenský, kterému kvůli nakopnutému svalu unikly zápasy v Saint Étienne i v Kodani.

Hned sedm členů československého mužstva z nedávného zápase s Dánskem bude zítra v Ďolíčku při zápase Bohemky s Brnem. Se soupeřem přijede nebezpečný útočník Petr Janečka, z šestice hráčů v zelenobílém však zřejmě nenastoupí krajní obránce Jiří Ondra, který zápas v Kodani nedohrál kvůli výronu kotníku.

Jeho místo zřejmě zastoupí buď Stanislav Levý, nebo Zdeněk Koukal. Do zálohy se naopak vrací Peter Zelenský, jenž Bohemce chyběl minulý týden ve "své" Trnavě. Útočník Vladimír Hruška stále marodí se zlomenou rukou a vypadá to, že tentokrát dostane příležitost věčný náhradník Miroslav Příložný, kterému se dařilo uprostřed týdne během turnaje na Žižkově.

Zbrojovka zatím získala v zápasech venku jediný bod a očekává se, že trenér Karel Brückner týmu naordinuje defenzivní taktiku. K dispozici už bude mít Mazuru, Jarůšek se zřejmě objeví znovu v záloze.

Zápas začíná zítra v 16.30, textový online přenos odstartuje s krátkým předstihem.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit