"Věnováno památce Miroslava Bičíka, Jiřího Steinbrocha, Lukáše Přibyla a dalších..."

Do Brna už zase s Pospíchalem

clanek-pred-zapasem-1983-05-29-brno-logo-bw-200pxFanoušci Bohemky ani neměli čas vstřebat všechny emoce spojené s návratem Tomáše Pospíchala na zelenobílou lavičku a už je tu další veledůležitý ligový souboj.

Oddíl od Botiče zajíždí v 25. kole československé nejvyšší soutěže na brněnský stadion Za Lužánkami, kde svede souboj s místní Zbrojovkou. Zatímco Bohemians budou bojovat o upevnění vedoucí příčky v tabulce, ligový mistr ze sezóny 1977/78 má úplně opačné starosti a v tuto chvíli se nachází na nelichotivé 15., a tedy sestupové příčce. Je tedy na bíle dni, že obě mužstva by měla mít o motivaci postaráno.

Náš staronový trenér před zápasem avizoval, že v týmu nehodlá činit žádné radikální řezy: "Do kádru přibude jen Vladimír Hruška, na tréninku už vypadá dobře, jinak dalších 15 hráčů zůstává beze změny". Na ožehavou otázku, zda je mezi těmito vyvolenými i kapitán mužstva Přemek Bičovský, jsme dostali typicky "pospíchalovskou" odpověď: "Jistě, proč by neměl být?". Ze zdravotních důvodů budeme postrádat dlouhodobého maroda Sloupa a také Milana Čermáka, který laboruje se zraněným svalem.

Menší problémy se sestavou neminuly brněnského trenéra Padúcha. Z obvyklých opor je zraněn brankář Došek a v uplynulém týdnu nebyli zcela fit ani Janečka se Steinhauserem a Mikuličkou.

Připomeňme, že podzimní utkání v Ďolíčku skončilo zaslouženým vítězstvím Bohemky 4:1.

Předpokládané sestavy

Brno: Hron - Došek, Mazura, Schwarz, Duda - Pavlík, Horný, Steinhauser  - Janečka, Jarůšek, Mikulička.

Bohemians: Z. Hruška - Jakubec, Prokeš, Marčík, Ondra - Chaloupka, Bičovský, Zelenský - Levý, Němec, V. Hruška.

Utkání rozhoduje sudí Krchňák z Bratislavy, začíná se 29. května od 17 hodin.

Ze zápasu vám přineseme tradiční textový živý přenos. Nezapomeňte, že celé jaro můžete tipovat ligové výsledky a deset nejlépe tipujících vyhraje některou z cen!

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit