"Věnováno památce Miroslava Bičíka, Jiřího Steinbrocha, Lukáše Přibyla a dalších..."
Bohemians
4 : 0
( 2 : 0 )
Lok. Košice
utkání skončilo
Stadion Ďolíček, 1. září 1982, 18.00 (I. liga, 2. kolo)
 
 
Program ligy je zkraje sezony zhuštěný a ve vloženém středečním kole přivítají "klokani" na svém domácím hřišti v Ďolíčku soupeře z druhého konce republiky, Lokomotivu Košice. Redakce webu nebude chybět a fanouškům opět přineseme textový online přenos s vývojem utkání.
17.41
 
Zdravíme vás z natěšeného Ďolíčku. Náměstíčko je plné lidí a fanoušci pomalu zaplňují i tribuny. Panuje nádherné počasí a celý Ďolíček se nemůže dočkat, až začne zápas mezi Bohemkou a Košicemi, které si před pár dny poradily s mistrovskou Duklou.
17.47
 
Bohemka nastoupí ve stejné sestavě jako v prvním kole v Chebu:

Z. Hruška - Jakubec, Prokeš, Bičovský, Ondra - Chaloupka, Zelenský, Sloup - Němec, Čermák, V. Hruška.
17.48
 
Sestava Lokomotivy: Seman - Kost, Repík, Farkaš, Dobrovič - Kováč, Kozák, Móder, Strapek - Lovacký, Péter.

Zápas bude řídit trojice sudích: Dibitanzl - Jašek, Špalek.
17.57
 
Po včerejší předehrávce Dukla - Sparta (1:0) před chvilkou skončily rovněž zápasy Prešov - Nitra (2:1) a Žilina - Vítkovice (1:1). Dnes se ještě hrají zápasy Trnava - Inter, Baník - Olomouc, Zbrojovka - Slavia a Slovan - Cheb.
1.
 
Zápas je zahájen, Bohemka nastoupila klasicky: zelená trika, bílé trenky, zelené štulpny. Lokomotiva je jako bílý balet. No, uvidíme...
1.
 
A hned po pár sekundách jsme mohli jít do vedení! Na Ondrův centr vyskočil Chaloupka, jeho střela šla ale těsně vedle...
7.
 
Teda přátelé, to je něco! Kluci jsou dneska opravdu v formě a stadion je hned od prvních minut ve varu. Jdeme po Košicích natvrdo. Narážečky, kombinace. Ale taky ostré napadání. Napadá mě anglické slovo presing, tohle bude jednou budoucnost fotbalu...
9.
 
Zprava pod hlavní tribunou kopeme nebezpečný přímý kop jen těsně od brankové čáry. Staví se k tomu Bičovský. Takhle podobně jsme dali gól v Chebu...
10.
 
A je to tam! Vedeme 1:0! Přemek to kopnul přesně na hlavu Vladimíra Hrušky a Seman neměl nárok.
11.
 
Gól!!! Už je to 2:0! Znovu Vláďa Hruška! Soupeř rozehrál, Čermák vybojoval míč, ťuknul ho na křídlo Němcovi, který upaloval po pravé straně. Gólman se chystal na střelu, jenže místo toho šla přihrávka po zemi na střílejícího Hrušku.
13.
 
Kopeme penaltu! Všechno se nám to asi jenom zdá, Košice jsou na odpis. Němec znovu unikl po pravé straně, přihrál do vápna Čermákovi, který byl těsně před střelou sražen. Dibitanzl neváhal.
13.
 
Vladimír Hruška penaltu neproměnil! Náš útočník byl blízko nejrychlejšímu hattricku v dějinách ligy. Vystřelil ale špatně, Seman skočil doprava a míč vyrazil na roh.
36.
 
Střídání Košic: Izakovič za Kováče. Lokomotiva se trochu zlepšila, lépe brání. Móder vyslal jedovku z dálky.
45.
 
Poločas končí za stavu 2:0.
18.47
 
Po naší úvodní smršti se Košice otrkaly, občas dokázaly kombinovat v záloze, ale příliš nás neohrozily. Kozák po nedávném zranění zřejmě ještě není v pohodě.
18.56
 
Ostatní dnešní výsledky už jsou známé: Trnava - Inter 1:1, Zbrojovka - Slavia 3:0, Baník - Olomouc 2:0, Slovan - Cheb 2:2. Pokud bychom přidali ještě tři góly, byli bychom v čele tabulky.
46.
 
Začal druhý poločas.
52.
 
Jirka Sloup dal gól! Vedeme 3:0! Exhibice z první půle pokračuje. Milan Čermák se pod zaplněnou hlavní tribunou zasekávačkou doleva uvolnil, doběhl až k brankové čáře, odcentroval. Míč letěl přes celé vápno, kde se po něm po hlavě vrhnul Sloup. Stadion šílí.
66.
 
Druhé a poslední střídání Košic: Miškuf místo Strapka.
70.
 
Střídání Bohemky: Příložný nahrazuje Chaloupku.
74.
 
Bohemka dnes hraje opravdu výborně. Záloha vytrvale podporuje útočníky a daří se i křídelní hře. Krajní obránci Jakubec s Ondrou chodí s křídelními útočníky do tandemů. Výsledek je zdrcující.
81.
 
Na hřišti končí Čermák, místo něj jde do hry Stanislav Levý.
82.
 
A je to 4:0! Po centru zprava se poprvé za Bohemku trefil Miroslav Příložný. Ještě gól a jsme v čele tabulky!
90.
 
Závěrečný hvizd, konečné skóre 4:0!
19.50
 
Byl to krásný zápas, Bohemka dominovala. Na střely na branku jsme vyhráli 10:4, na střely mimo 8:2. Může být lepší pozvánka na příští zápas na Letné? Po dvou kolech jsme v tabulce druzí společně s Žilinou, o jediný gól ve skóre vedou Vítkovice.


Komentáře

 
Vavřík Ag
0 #4 Vavřík Ag 2012-09-19 11:14
Ten den mi bylo přesně 19 let a kluci mi dali skvělý dárek, zahráli parádně a 4 góly navrch. Nemělo to prostě chybu! :roll:
 
 
doublefish
+1 #3 doublefish 2012-09-02 23:31
Wow, to je naprosto skwjel!!!
 
 
gorad
+1 #2 gorad 2012-09-02 16:15
..jen tak dál ať se máme na co těšít. 8)
 
 
Jezzek
+1 #1 Jezzek 2012-09-01 19:04
Když retro, tak Retro ! ... Raději bych dal před anglickou složeninou ONLINE, přednost výrazu textový přenos ;-)
Bohemka do toho!!!
Jedině Klokan z Vršovic!!!
 

Comments are now closed for this entry