"Věnováno památce Miroslava Bičíka, Jiřího Steinbrocha, Lukáše Přibyla a dalších..."

Online los čtvrtfinále Poháru UEFA, 10. prosince 1982, 12.00

BOHEMIANS - Dundee United
AS Řím - Benfica Lisabon
1. FC Kaiserslautern - Universitatea Craiova
Valencia CF - Anderlecht Brusel

 
 
Po nervydrásajícím dramatu v odvetě se Servette Ženeva se Bohemka probojovala do jarní části Poháru UEFA a dnes od 12 hodin budou všichni v Ďolíčku vyhlížet čtvrtfinálového soupeře. Losování vám přinseme v našem textovém živém přenosu.
11.55
 
Dobrý den z Curychu! Ve hře ve třech evropských pohárech zbývá už jen 24 týmů a v poháru číslo 3 se skví i jméno Bohemians. Za chvilku se dozvíme našeho soupeře pro jarní čtvrtfinále Poháru UEFA.
11.57
 
Bohemka před dvěma dny téměř na závěr náročného podzimu s vypětím všech sil uhájila postup přes Servette Ženeva. Dnes ji čeká jeden z následující sedmičky: Anderlecht Brusel, 1. FC Kaiserslautern, Universitatea Craiova, Benfica Lisabon, Dundee United, AS Řím, Valencia CF.
11.59
 
V anketě mezi hráči dostala podle očekávání nejvíc hlasů španělská Valencie, všichni jí stále chtějí vrátit loňské vyřazení. Týmu by se zamlouval i Kaiserslautern nebo AS Řím, naopak nikdo netouží po Rumunech...
12.02
 
Losování bylo zahájeno! První se tradičně losuje právě Pohár UEFA a venku je první dvojice. Kaiserslautern se utká s Craiovou. Všichni jsme si oddechli... :o)
12.03
 
AS Řím hraje s Benficou Lisabon! Zbývá Anderlecht, Dundee a vysněná Valencia!
12.05
 
JSOU TO DUNDEE UNITED! První zápas doma. Valencie místo nás vyfasovala Anderlecht.
12.07
 
Zopakujme si los Poháru UEFA: Bohemians - Dundee United, 1. FC Kaiserslautern - Universitatea Craiova, AS Řím - Benfica Lisabon, Valencia CF - Anderlecht Brusel.
12.10
 
První zápasy čtvrtfinále všech evropských se hrají 2. března, odvety budou na pořadu 16. března.
12.13
 
Kdo jsou Dundee United? Tradiční skotský klub, který nikdy nevyhrál ligový titul ani národní pohár. V pohárové Evropě je ale už podesáté a do čtvrtfinále došel i loni. Dvakrát v posledních třech letech United vyhráli skotský ligový pohár.
12.14
 
Ohlasy na los přineseme v průběhu dne. Až se vylosují dvojice pro PMEZ a PVP, zveřejníme zde kompletní los všech evropských pohárů.
12.40
 
Pro úplnost losy dalších pohárů.
12.40
 
PMEZ: Widzew Lodž - FC Liverpool, Aston Villa - Juventus Turín, Dynamo Kyjev - Hamburger SV, Sporting Lisabon - Real Sociedad San Sebastian.
12.40
 
PVP: Paříž Saint Germain - SV Watterschei, Austria Vídeň - FC Barcelona, Inter Milán - Real Madrid, Bayern Mnichov - FC Aberdeen.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit