"Věnováno památce Miroslava Bičíka, Jiřího Steinbrocha, Lukáše Přibyla a dalších..."
Bohemians
4 : 0
( 1 : 0 )
Olomouc
utkání skončilo
Stadion Ďolíček, 25. září 1982, 17.30 (I. liga, 6. kolo)
 
 
Bohemka se po minulém kole dostala do čela ligové tabulky a svou pozici si bude chtít udržet také po zápase s Olomoucí, kterou přivítá v Ďolíčku 25. září, začátek utkání v 17.30. Ze zápasu přineseme fanouškům textový online přenos.
17.15
 
Hlásíme se opět z natěšeného Ďolíčku. Už za dva dny nás čeká odveta Poháru UEFA ve Vídni, ale ještě před tím musíme zvládnout ligovou chuťovku s Olomoucí. Tedy, snad to není rouhání, ale s nováčkem bychom dnes opravdu neměli mít problémy. Je možné, že se ze Sigmy jednou stane etablovaný ligový klub, ale dnes jedou na porážku!
17.19
 
Stadion je zase opět slušně zaplněn, je nádherné počasí a navíc dobrá zpráva na začátek. Jarda Němec sice podle předpokladů chybí, ovšem Vláďa Hruška půjde do hry.
17.20
 
Sestava Bohemky: Z. Hruška - Jakubec, Bičovský, Prokeš, Ondra - Chaloupka, Zelenský, Sloup - Čermák, Příložný, V. Hruška.
17.21
 
Sestava Olomouce: Vít - Jar. Fiala, Mrázek, Palička, Vyskočil - Kalvoda, Navrátil, Kučerňák, Čížek - Jiří Fiala, Juřica.
17.22
 
Utkání bude řídit trojice sudích: Piškula - Bohuněk, Mikulík.
17.27
 
A je to jisté! Trenér Tomáš Pospíchal je po zdravotních potížích opět na lavičce Bohemky.
1.
 
A začínáme! První půli hrajeme na dřevo k tramvaji.
15.
 
Olomouc se nedává snadno. V tempu s námi drží krok a proti její organizované obraně se těžko prosazujeme.
28.
 
Jirka Ondra byl v šanci, ale nic z toho nebylo...
33.
 
V další příležitosti se objevil Příložný, ale stav zůstává stále 0:0.
40.
 
Čekali jsme od tohohle zápasu asi trochu víc. Sigma stále odolává a chlapci jsou takoví nějací nanicovatí... Jen Zelenský létá, ten je snad všude.
42.
 
Góóól! Vedeme 1:0, gól vstřelil Přemek Bičovský. To to trvalo... Ondra vysunul Zelenského, který zatáhl míč do vápna a přihrál pod sebe Sloupovi. Ten už mohl střílet, ovšem ještě vylepšil pozici pro Bičovského. Přemek z hranice šestnácky vypálil pravačkou a sedlo mu to krásně.
45.
 
Poločas končí hubeným vedením Bohemky 1:0.
18.18
 
Statistická zajímavost: Bičovský vstřelil už svůj 106. ligový gól. Jinak jsme ale určitě čekali víc. Olomouc zatím bojuje statečně a nám to drhne. Snad kluky Pospíchal v kabině probudí.
46.
 
A Pospíchal už kraluje. Nedávný hattrick proti Admiře nebyl Příložnému nic platný. Průměrnou první půli odnesl právě on, na hřiště jde Standa Levý.
46.
 
Začal druhý poločas.
51.
 
Tak přátelé, tohle už je naše stará Bohemka! Možná je to tím, že útočíme na hodiny, možná měl Pospíchal v kabině motivační řeč, každopádně tlačíme a hráči Olomouce nestíhají.
58.
 
A je tu desítka pro domácí! Vláďa Hruška se prodíral z levé strany do vápna, Kalivoda ho srazil a rozhodčí Piškula neváhal.
58.
 
Bohemka vede 2:0! Bičovský z penalty vypálil po zemi k pravé tyči, gólman Vít střelu vyrazil, na Chaloupkovu dorážku z úhlu už byl ale krátký.
60.
 
Ouuu! Vláďa Hruška trefil břevno! Zelenský krásně uvolnil Levého, který vyrazil do vápna, zasekl balon, v klidu se podíval a přihrál do oblasti penaltového puntíku. Ke gólu chybělo málo...
61.
 
Kolega Láďa Ježek z Československého Sportu si k předchozí Hruškově střele poznamenal do bloku - stál tam sám jak hruška v širém poli. Docela mě to pobavilo... :o) Olomouc vystřídala Jiřího Fialu a nasadila Dvořáka.
70.
 
A Pospíchal po návratu rozhodně nehraje na jistotu. Za stavu 2:0 střídá pravého obránce Fandu Jakubce útočník Tibor Mičinec. Zajímavá změna... Také Olomouc podruhé vystřídala, Chladil jde místo Vyskočila.
70.
 
Naše převaha narůstá, budeme kopat už jedenáctý roh.
70.
 
Bohemka vede 3:0! Roh kopnul zprava Bičovský, na bližší tyči se po míči vrhnul Čermák, ale do branky ho zblízka pod břevno napálil až Chaloupka.
78.
 
Dnešní utkání sleduje dle oficiálních statistik 7960 diváků.
85.
 
Haló, sudí, to měla být penalta! Chaloupka byl ve vápně jasně faulován, hra ale pokračovala. Nakonec z hranice vápna technicky vystřelil Zelenský a trefil tyč!
88.
 
Bohemka vede 4:0! Milan Čermák získal balon, narazil si ho s Chaloupkou, vletěl do vápna jak velká voda a s klidem prostřelil brankáře Víta.
90.
 
Konec utkání. Bohemka vítězí 4:0 a i po šestém kole zůstává v čele tabulky.
19.19
 
Je třeba poznamenat, že navzdory výši skóre to dnes od našich borců nebyl žádný zázrak. Dva body se ale počítají, obzvlášť při dalších výsledcích kola. Baník prohrál 0:3 v Brně, Košice 0:2 v Chebu a Inter po poločase prohrává na Slovanu. Vedeme tak o bod před Vítkovicemi, které už vedly nad Spartou 3:0, ale nakonec zvítězily jen o gól.
19.20
 
Nezapomeňte, že už pozítří hrajeme ve Vídni pohárovou odvetu s Admirou Wacker. Kdo má výjezdní doložku, vzhůru za hranice! Kdo ne, může se spolehnout na náš online... :o)

 

Komentáře

 
dovolena-letecky.cz
+2 #4 dovolena-letecky.cz 2012-09-25 17:15
Tak pojďme to hecnout, hoši!
 
 
Hynek
+3 #3 Hynek 2012-09-24 15:20
S tátou ! :-)
 
 
CZT
+1 #2 CZT 2012-09-24 15:16
Cituji Hynek:
Už se těším ! Můj první zápas v Ďolíčku !

S kamarády nebo s rodinou?
 
 
Hynek
+2 #1 Hynek 2012-09-24 14:49
Už se těším ! Můj první zápas v Ďolíčku !
 

Comments are now closed for this entry