"Věnováno památce Miroslava Bičíka, Jiřího Steinbrocha, Lukáše Přibyla a dalších..."

Online los 2. kola Poháru UEFA, 1. října 1982, 12.00

Saint-Étienne - BOHEMIANS
Valencia - Baník Ostrava
RSC Anderlecht - FC Porto
Corvinul Hunedoara - FK Sarajevo
Spartak Moskva - Haarlem
Viking Stavanger - Dundee United
Werder Bremen - IK Brage
Slask Wroclaw - Servette Ženeva
Shamrock Rovers - Universitatea Craiova
NK Hajduk Split - Girondins Bordeaux
PAOK Soluň - Sevilla
Neapol - 1.FC Kaiserslautern
AS Řím - IFK Norrköping
Glasgow Rangers - 1.FC Köln
Ferencváros Budapešť - FC Curych
Benfica Lisabon - KSC Lokeren
 
 
Bohemka přešla v prvním kole Poháru UEFA přes Admiru Wacker a již vyhlíží soupeře pro 2. kole. První říjnový den proběhne v Curychu od 12 hodin losování a my vám jej přineseme v textovém online přenosu.
11.50
 
Dobrý den, vítáme vás u on-line přenosu z losování 2. kola Poháru UEFA. Samotný akt se samozřejmě chystá v curyšském hotelu Sheraton, čtenáře ovšem tentokrát zdravíme z Club-hotelu v Bratislavě, kde se právě šestice hráčů Bohemky chystá na nadcházející kvalifikační bitvu se Švédy. Jsme připraveni u dálnopisu a během odpoledne vám budeme moct aktuálně přinést reakce našich opor na dnešní vůli osudu.
11.55
 
Snad ani nemusíme připomínat, že očekávání jsou veliká. Vedení klubu by si přálo Valencii a možnost odvety za loňské těsně vyřazení. V osudí je ale přehršel atraktivních soupeřů. Pravděpodobně by nás nepotěšila rumunská Hunedoara, naopak místní FC Curych by nemusel být zlý.
12.00
 
Show začíná a jako první se losuje právě Pohár UEFA, takže se nebudeme muset napínat příliš dlouho. Kromě Bohemky je v osudí také Baník Ostrava.
12.02
 
Jsou tu první dvojice. Werder Brémy si moc nemůže stěžovat, dostal švédský IK Brage, výborně vypadá duel Anderlecht - Porto.
12.04
 
Valencie se vrací do Československa! Ale ne do Ďolíčku... :o) Škoda, Kempes a spol. tentokrát Vršovice minou a zamíří na ostravské Bazaly. Parádní los pro Baník!
12.07
 
Stále čekáme. Vyhneme se silnému moskevskému Spartaku, který dostal nizozemský Haarlem. Neapol hraje s Kaiserslauternem a Glasgow Rangers s Kolínem nad Rýnem.
12.10
 
Je to Saint-Étienne! Bohemka se ve druhém kole střetne s týmem, který sice před sezonou opustil věhlasný Michel Platini, ovšem i tak za něj hraje polovina francouzského nároďáku. V roce 1976 Saint-Étienne prohrálo ve finále PMEZ s Bayernem Mnichov.
12.12
 
Los pokračuje, Corvinul Hunedoara jde na FK Sarajevo, Shamrock Rovers vyzve Universitatea Craiova a NK Hajduk Split poměří síly s francouzským Girondins Bordeaux.
12.14
 
V koši již nezbvá moc týmů a pomalu začíná být jasno o všech dvojicích. Dalšími vylosovanými jsou Ferencváros Budapešť - FC Curych, Viking Stavanger - Dundee United, Slask Wroclaw - Servette Ženeva.
12.16
 
Losování Poháru UEFA skončilo a oba československé týmy se mohou těšit na velmi atraktivní soupeře. Baník Ostrava dostal možnost pomstít naše loňské vyřazení Valencií a Bohemku čeká jedno z nejlepších evropských mužstev posledních let AS Saint Étienne, který v prvním kole vyřadil maďarskou Tatabányu po výsledcích 4:1 doma a 0:0 venku. Zápasy by se měly hrát 20. října ve Francii a 3. listopadu v Ďolíčku. Děkujeme za pozornost a během odpoledne se přihlásíme s prvními reakcemi.
12.17
 
Doplníme kompletní los 2. kola Poháru UEFA: Saint-Étienne - BOHEMIANS, Valencia - Baník Ostrava, RSC Anderlecht - FC Porto, Corvinul Hunedoara - FK Sarajevo, Spartak Moskva - Haarlem, Viking Stavanger - Dundee United, Werder Bremen - IK Brage, Slask Wroclaw - Servette Ženeva, Shamrock Rovers - Universitatea Craiova, NK Hajduk Split - Girondins Bordeaux, PAOK Soluň - Sevilla, Neapol - 1.FC Kaiserslautern, AS Řím - IFK Norrköping, Glasgow Rangers - 1.FC Köln, Ferencváros Budapešť - FC Curych, Benfica Lisabon - KSC Lokeren.

 

Komentáře

 
kamil
0 #1 kamil 2012-10-01 14:40
To bude těžký soupeř, je nabitý reprezentanty.
 

Comments are now closed for this entry