"Věnováno památce Miroslava Bičíka, Jiřího Steinbrocha, Lukáše Přibyla a dalších..."

Online los 3. kola Poháru UEFA, 5. listopadu 1982, 12.00

Servette Ženeva - BOHEMIANS
1. FC Köln - AS Řím
Dundee United - Werder Brémy
Girondins Bordeaux - Universitatea Craiova
Spartak Moskva - Valencia CF
FC Curych - Benfica Lisabon
RSC Anderlecht - FK Sarajevo
FC Sevilla - Kaiserslautern
 
 
Bohemka dokázala vyřadit francouzský Saint-Étienne ve velkém stylu a dnes od 12 hodin napjatě čeká jakého soupeře pro třetí kolo jí přidělí los v Curychu. Máme své zástupce přímo na místě a budeme vás prostřednictvím textového online přenosu informovat jako první.
11.50
 
Dobrý den, hlásíme se z curyšského hotelu Atlantis Sheraton, kde se Bohemka dozví svého soupeře pro souboj třetího kola Poháru UEFA.
11.54
 
Bohemka se mezi nejlepších šestnáct týmů evropské pohárové soutěže dostala poprvé v historii, když předevčírem doma vyřídila AS Saint Étienne 4:0.
11.56
 
V osudí už nejsou slabí soupeři. Připomeňme si, z kterých mužstev dnes vzejde náš další protivník: 1. FC Köln, Kaiserslautern, Werder Brémy (všichni Německo), FC Curych, Servette Ženeva (oba Švýcarsko), Girondins Bordeaux (Francie), FC Sevilla, Valencia CF (oba Španělsko), Universitatea Craiova (Rumunsko), RSC Anderlecht (Belgie), AS Řím (Itálie), Spartak Moskva (SSSR), FK Sarajevo (Jugoslávie), Dundee United (Skotsko) a Benfica Lisabon (Portugalsko).
12.01
 
Losovací obřad začal a už je známa první dvojice. 1. FC Köln narazí na AS Řím, pěkná dvojice…
12.03
 
I další souboj zvoní zvučnými jmény: Skotští Dundee United vyzvou Werder Brémy. Girondins Bordeaux narazí na rumunský tým Universitatea Craiova.
12.04
 
Toužebně vyhlížená možnost odvety s Valencií nám zřejmě letos není souzena. Španělé místo do Prahy musí do Moskvy na zápas se Spartakem. Po polovině losu na nás stále čekají tyto kluby: Sevilla, Anderlecht, Curych, Ženeva, Kaisersautern, Benfica a FK Sarajevo.
12.06
 
Benfica nám unikla, to je možná trochu škoda. Portugalci změří síly s FC Curych.
12.08
 
Teď už je to opravdu napínavé! Anderlecht se potká s FK Sarajevo. Možnosti pro nás se krátí, ale všechny jsou velmi atraktivní: Bude to Sevilla, Servette, nebo Kaiserslautern.
12.10
 
A je to tady! Jméno pro dnešní den je Servette Ženeva!
12.11
 
Poslední dvojici tvoří Sevilla s Kaiserslauternem. První duel mezi Bohemkou a Servette se uskuteční 24. listopadu v Ženevě, odveta bude 8. prosince v Praze.
12.14
 
Základní informace o soupeři: FC Servette je tradiční švýcarský klub, čtrnáctinásobný mistr země. V současnosti se nachází na druhém místě ligové tabulky, v kádru má čtyři švýcarské a jednoho belgického reprezentanta. Do souboje s Bohemkou se Ženeva probila přes lucemburský Progres Niderkorn (1:0 a 3:0) a polský Šlask Vratislav (2:0 a 5:1).
12.16
 
Shrňme si na závěr všechny vylosované dvojice: Servette Ženeva - BOHEMIANS, 1. FC Köln - AS Řím, Dundee United - Werder Brémy, Girondins Bordeaux - Universitatea Craiova, Spartak Moskva - Valencia CF, FC Curych - Benfica Lisabon, RSC Anderlecht - FK Sarajevo, Sevilla - Kaiserslautern.
12.17
 
Z Ženevy přejeme příjemný den!

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit