"Věnováno památce Miroslava Bičíka, Jiřího Steinbrocha, Lukáše Přibyla a dalších..."
Bohemians
3 : 0
( 1 : 0 )
Slovan
utkání skončilo
Stadion Ďolíček, 28. listopadu 1982, 15.00 (I. liga, 13. kolo)
 
 
Ve 13. kole nejvyšší fotbalové soutěže hostí Bohemka v Ďolíčku nejúspěšnější slovenský tým, bratislavský Slovan. Utkání začíná 28. listopadu v 15 hodin a můžete jej sledovat prostřednictvím našeho textového online přenosu.
14.50
 
Dobré odpoledne všem přátelům kvalitní kopané! Zdravíme Vás z Ďolíčku, do kterého přes lezavou a vlhkou zimu stále proudí davy fanoušků, dychtivých spatřit další výborný výkon lídra tabulky. Zkazit náladu se jim bude snažit soupeř slavného jména a poněkud méně slavné současné formy - bratislavský Slovan.
14.53
 
Trenér hostů Vičan pošle proti rozjeté zelenobílé mašině tuto jedenáctku odvážlivců: Mana - Nezhyba, Hlavatý, Suchánek, Leško - Bojkovský, Bobek, Masný, Takáč - Frič, Luhový.
14.55
 
Sestava Bohemky zrcadlí všechny ztráty poslední doby. Zadina ji poskládal takto: Z. Hruška - Jakubec, Marčík, Bičovský, Koukal - Chaloupka, Zelenský, Sloup - Němec, Čermák, V. Hruška.
14.57
 
Utkání bude řídit rozhodčí Mikulík, na čarách mu budou pomáhat Matušík a Hošek.
1.
 
Zápas byl zahájen, Bohemka útočí na třídu SNB.
5.
 
Už od prvních okamžiků se hraje podle bohemáckých not, Slovan se téměř nedostane z vlastní poloviny.
9.
 
Góóól!!! Bohemka vede 1:0! Dělovku Jirky Sloupa vyrazil gólman Mana jenom před dobíhajícího Chaloupku a proti jeho dorážce už neměl žádnou šanci!
18.
 
Tak už to mohlo být o dva góly - Zelenského utěšená střela zatřásla břevnem Manovy branky!
23.
 
V prvním náznaku šance Slovanu se ocitl Takáč, ale po přihrávce Suchánka zbrkle vystřelil vedle.
28.
 
Hlavička Luhového mířila naštěstí jen do středu naší branky. Vzhledem k průběžnému skóre musel i Slovan trochu otevřít hru a zvýšit aktivitu směrem dopředu.
32.
 
Obrovská šance Bohemky! Chalupářovu střelu vyrazil nejistý gólman hostí jen před zcela volného Jardu Němce, který z metru neuvěřitelně trefil jen tyč opuštěné branky!
41.
 
Za diskuze s rozhodčím dostal žlutou kartu M. Masný.
45.
 
Skončil první poločas. Vedeme 1:0.
15.47
 
Chtělo by se napsat "pouze" 1:0. Většinu času měla Bohemka hru ve své moci, škoda jen, že se převahu nepodařilo zúročit lépe.
46.
 
Právě začal druhý poločas. Útočit budeme na branku pod hodinami, snad tam něco spadne.
51.
 
A už je to tady!!! Vedeme 2:0!!! Střelu agilního Jirky Sloupa stihl ještě zastavit Němec a bodlem zblízka prostřelil padajícího Manu!
60.
 
Marčíkova hlavička orazítkovala tyčku branky Slovanu! Nešťastnému Manovi bude zřejmě zvonit v uších ještě u Devíti Křížů...
64.
 
Se střelami Bobka a vzápětí Bojkovského si Zdeněk Hruška bez problémů poradil.
68.
 
Bohemka poprvé střídá - viditelně vyčerpaného Čermáka nahrazuje Příložný.
72.
 
Utkání oficiálně sleduje 5334 platících diváků. Při pohledu na slušně zaplněné ochozy se tomu moc nechce věřit. S přítomnými kolegy z Československého Sportu a Rudého Práva jsme se spontánně shodli na odhadu zhruba desetitisícové návštěvy. Zřejmě při vstupu každý z platících schoval pod zimní bundu kamaráda...
77.
 
3:0!!! A zase Jirka Sloup! Když to nešlo technicky, z dalšího trestňáku vyšil krásnou nechytatelnou bombu pod břevno navzdory tomu, že zeď "Belasích" byla o mnoho blíž, než dovolují pravidla...
79.
 
Druhé střídání klokanů - za Němce přichází Mičinec. Závěr zápasu se pomalu stává exhibicí proti odevzdanému a frustrovanému soupeři.
86.
 
Kopeme penaltu! Pronikajícího Chaloupku srazil k zemi Frič. Míč si staví Jirka Sloup a vypadá to, že si splníme podzimní domácí čtyřgólovou normu!
87.
 
Hm, tak tohle bohužel nevyšlo... Jirka minul levou tyč Manovy branky. Naštěstí nás to v tuhle chvíli vůbec nemusí mrzet.
89.
 
Po urážce rozhodčího a červené kartě musel ze hřiště Masný. Někdejší bělehradský hrdina tak jen korunoval svůj nevýrazný výkon...
90.
 
Konec zápasu. Naši borci opouštějí trávník za zaslouženého potlesku spokojeného publika.
16.49
 
Přestože se hosté z Bratislavy snažili, na Bohemku v její současné formě prostě neměli nárok - tříbrankový rozdíl ve skóre je pro ně ještě celkem milosrdný a plně neodpovídá dění na hřišti. Klokani po dalším povedeném výkonu zaokrouhlili počet získaných ligových bodů na dvacet a bez ohledu na výsledky ostatních zápasů tohoto kola určitě zůstanou na prvním místě tabulky, kam kvalitou předváděné kopané bezesporu patří. S tímto radostným konstatováním se s Vámi pro dnešek z Ďolíčku loučíme...

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit